| Nominale spanning | 24V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 31.2Ah |
| Nominale energie | 748.8Wh |
| Efficiëntie | ≥ 0.99 |
| interne weerstand | ≤12mΩ |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 50 Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤ 35 MΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 24V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 6 Ah |
| Energie | 144wh |
| Weerstand | ≤60mΩ |
| Efficiëntie | 0,98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 78AH |
| Energie | 998.4Wh |
| Resistentie | ≤ 4,8 mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 24Ah |
| Energie | 288Wh |
| Levenscyclus | >10000 cycli @1C,80% DOD |
| Afmetingen ((W×D×H)) | 258 x 193 x 79 mm |
| Nominale spanning | 24V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 2400Wh |
| Weerstand | ≤ 35 MΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 1280Wh |
| Weerstand | ≤20mΩ |
| Efficiëntie | ≥98% |
| Het detectiebereik van een enkele cel | 0-5000mV; overschrijding van het bereik van -0,5~6V kan AFE-schade veroorzaken |
|---|---|
| Voltage-aanname nauwkeurigheid | ± 5 mV |
| Evenwichtsfunctie | Ondersteuning, passief balanceren |
| Werktemperatuur | -40°C~85°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 125°C |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2.6Ah |
| Energie | 62.4Wh |
| Resistentie | ≤70mΩ |
| Efficiëntie | 0,98 |
| Energie | 900Wh |
|---|---|
| Gewicht | 14.2 kg |
| Afmeting (L×B×H) | 307x169x208 mm |
| Terminaltype | M8 |
| Batterijbehuising | ABS |