| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 4.4Ah |
| Energie | 56.3Wh |
| weerstand | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Model | JS-LFP12.8V80Ah |
|---|---|
| Huismateriaal | ABS |
| Max.Pulsontladingsstroom ((3 sec) | 1000A |
| Afmeting ((W×D×H) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| Gewicht | 11.5kg |
| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 20 Ah |
| Energie | 960Wh |
| weerstand | ≤30mΩ |
| efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Batterij Nominale capaciteit | 560AH |
| Nominale energie | 7168wh |
| Zelf ontslag | <5% per maand |
| Productklasse | IP67 |
| Nominale spanning | 12V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 72Ah |
| Weerstand | ≤12mΩ |
| Energie | 864Wh |
| Cycle Life | >10000 cycli @1C,80% DOD |
| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 52Ah |
| Energie | 2496WH |
| Resistentie | ≤ 65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale Capaciteit | 690Ah |
| Batterijenergie | 8832Wh |
| Woonbescherming | IP65 |
| Ontladingstemperatuur | -20 ℃ tot 60 ℃ |
| Batterijspanning | 25.6V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 9ah |
| Energie | 230.4Wh |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Ontladingstemperatuur | -20 ℃ tot 60 ℃ |
| Productcode | 20KWH |
|---|---|
| Nominale spanning | 51.2 VDV |
| Energie | 20.48KWh |
| Afmeting (L×B×H) | 1100 × 585 × 490 mm |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
| Productcode | 21 kWh |
|---|---|
| Uitlaat | 3*15A-230V |
| Inverter | 1*48V/10000VA |
| Inlaat | 15A-230V |
| Nominale batterijspanning | 51,2 Vdc |