| Nominale spanning | 38.4V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 3840Wh |
| interne weerstand | ≤60mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Spanning | 48 V |
|---|---|
| Capaciteit | 20 Ah |
| Energie | 960Wh |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Zonne-trackerbatterij Spanning | 25.6v |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 9Ah |
| Energie | 230.4Wh |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Afmeting ((W×D×H) | 192x128x75mm |
| Batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale Capaciteit | 690Ah |
| Batterijenergie | 8832Wh |
| Woonbescherming | IP65 |
| Ontladingstemperatuur | -20 ℃ tot 60 ℃ |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 600Ah |
| Energie | 7680Wh |
| weerstand | ≤ 50 mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110AH |
| Geschatte Energie | 1408 Wh |
| weerstand | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Spanning | 51.2V |
|---|---|
| Capaciteit | 100Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Communicatie | RS485/RS232 |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Geschatte Energie | 5120Wh |
| weerstand | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 76.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 7680Wh |
| Weerstand | ≤ 35 MΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Gewicht | 57 kg |
|---|---|
| grootte | 575 × 421 × 387 mm |
| Batterijcapaciteit | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| AC het Laden | 1168W,58.4V20A |