| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 6Ah |
| Energy | 153.6Wh |
| Resistance | ≤50mΩ |
| Efficiency | 0.98 |
| Basisparameters | LFP 14.6V50A |
|---|---|
| Gewicht | 2,05 kg |
| Afmetingen ((LxWxH) | 283 x 142 x 64 mm |
| Continu uitgangsvermogen | 730W |
| IP-bescherming | IP20 |
| Batterijbreedte ((mm) | 140.2±0.5 |
|---|---|
| Batterijhoogte H1 ((Geen pool mm) | 157.2±0.5 |
| Hoogte van de batterij H2 ((met inbegrip van de pool in mm) | 160.0±0.5 |
| Batterijdikte T ((vrijstaat mm) | 24.0±0.5 |
| Positieve plaatrand tot schelprandD1 | 12.3±0.5 |
| Basisparameters | LFP 14.6V50A |
|---|---|
| Producten Gewicht | 2,05 kg |
| Producten afmeting ((LxWxH) | 283 x 142 x 64 mm |
| Continu uitgangsvermogen | 730W |
| IP-bescherming | IP20 |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Cyclusduur | > 4000cycli@1C,80%DOD |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 1280Wh |
| Weerstand | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Basisparameters | EST5000 |
|---|---|
| Maat | 575 × 421 × 387 mm |
| Batterijcapaciteit | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Beschermingscijfer | IP54 |
| USB-A | 5V3A, 9V2A, 12V1.5A, maximaal 18W |
| Batterijbreedte ((mm) | 140.2±0.5 |
|---|---|
| Batterijhoogte H1 ((Geen pool mm) | 157.2±0.5 |
| Hoogte van de batterij H2 ((met inbegrip van de pool in mm) | 160.0±0.5 |
| Batterijdikte T ((vrijstaat mm) | 24.0±0.5 |
| Positieve plaatrand tot schelprandD1 | 12.3±0.5 |
| Nominale spanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 2560WH |
| weerstand | ≤ 35 MΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |