| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 11AH |
| Energie | 1400,8Wh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 96V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 480Ah |
| Energie | 44160Wh |
| Weerstand | ≤100mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 60.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 118Ah |
| Energie | 7174.4Wh |
| Resistentie | ≤ 28,5 mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Cyclusduur @ 25°C,1C | ≥ 2000 keer |
|---|---|
| Ontladingstemperatuur | -30-60 |
| Nominale capaciteit (Ah) | 50 |
| Spanningsplatform. | 3.2 |
| Capaciteitsbehoud 25°C,100% SOC,30 dagen | ≥96% |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Resistentie | ≤20mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Ondersteunt serienummer | 8s |
|---|---|
| Interfacetype | Laad en ontladen in dezelfde haven. |
| Laadspanning | 29.2V |
| Celspanningsbereik | 19.2 tot en met 30 V |
| Het ononderbroken laden stroom | ≤200A |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 560Ah |
| Energie | 7168wh |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 304 AH |
| Energie | 3891.2Wh |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 38.4V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 3840Wh |
| interne weerstand | ≤60mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Spanning | 48 V |
|---|---|
| Capaciteit | 20 Ah |
| Energie | 960Wh |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| efficiëntie | ≥ 0.98 |