| Toepassingsscenario's | AGV's voor opslag, logistiek |
|---|---|
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominale capaciteit | 50 Ah |
| Energie | 2560WH |
| Chemische formule | LiFePO4 |
|---|---|
| Spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 1280Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Chemische formule | LiFePO4 |
|---|---|
| Nominale spanning | 48V 51.2V |
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Chemische formule | LiFePO4 |
|---|---|
| Spanning | 72 V |
| Nominale capaciteit | 300Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Chemische formule | LiFePO4 |
|---|---|
| Spanning | 72 V |
| Nominale capaciteit | 300Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 50 Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤ 48 mΩ |
| Levenscyclus | >4000cycles |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Nominale energie | 1920Wh |
| interne weerstand | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Chemische formule | lithium ijzer |
|---|---|
| Nominale spanning | 25.6v |
| Nominale capaciteit | 7.5Ah |
| Nominale energie | 192WH |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Nominale energie | 5120Wh |
| Communicatie | RS485/RS232 |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Chemische formule | LiFePO4 |
|---|---|
| Spanning | 72 V |
| Nominale capaciteit | 300Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |