| Productcode | 21 kWh |
|---|---|
| Uitlaat | 3*15A-230V |
| Inverter | 1*48V/10000VA |
| Inlaat | 15A-230V |
| Nominale batterijspanning | 51,2 Vdc |
| Nominale spanning | 24V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 6 Ah |
| Energie | 144wh |
| Weerstand | ≤60mΩ |
| Efficiëntie | 0,98 |
| BMS ondersteunt het serienummer | 8S ~ 16S |
|---|---|
| Ondersteuningsstroom | 100a |
| NTC Hoeveelheid | 2 ingebouwde kanalen 4 externe kanalen |
| Schakelfunctie | Standaard |
| Voorontladingsfunctie | Standaard |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Capaciteit | 460Ah/op maat |
| Het Gewicht van het batterijpak | 980 kg |
| Productgrootte | 1030 x 630 x 627 mm |
| Cel | LifePo4 lithiumbatterij |
| Batterijspanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100ah |
| Energie | 2560wh |
| Afmetingen ((W×D×H), met inbegrip van handvat | 650 × 140 × 450 mm |
| Gewicht | 135 ± 5 kg |