| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 40,8 kWh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Materiaal | LiFePO4 |
| Batterijcapaciteit | 12.8V 50Ah |
| Energie | 640Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @1C,80% DOD |
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Materiaal | LiFePO4 |
| Batterijcapaciteit | 12.8V 80Ah |
| Energie | 1024wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @1C,80% DOD |
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Materiaal | LiFePO4 |
| Batterijcapaciteit | 12.8V 100AH |
| Energie | 1280Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @1C,80% DOD |
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Materiaal | LiFePO4 |
| Batterijcapaciteit | 25.6V 50Ah |
| Energie | 1280Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @1C,80% DOD |
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Materiaal | LiFePO4 |
| Batterijcapaciteit | 25.6V 28Ah |
| Energie | 716Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @1C,80% DOD |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V 120Ah |
|---|---|
| Nominal Capacity | 120Ah |
| Geschatte Energie | 1536Wh |
| Internal Resistance | ≤65mΩ |
| Afmetingen | 446 x 198 x 208 mm |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 50 Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤ 48 mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |