| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 20 Ah |
| Geschatte Energie | 960Wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 80Ah |
| Rated Energy | 1024Wh |
| Internal Resistance | ≤20mΩ |
| Size(L×W×H) | 181×136×320mm |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Capaciteit | 460Ah |
| Energie | 5888Wh |
| Resistentie | ≤15mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Capaciteit | 628AH |
| Energie | 8038Wh |
| Resistentie | ≤15mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110AH |
| Geschatte Energie | 1408 Wh |
| interne weerstand | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Battery Type | Lithium Iron Phosphate |
|---|---|
| Cell Material | LiFePo4 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
| Rated Capacity | 42Ah |
| Energy | 1075Wh |
| cel materiaal | Lifepo4-lithiumbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 7680Wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 400 × 650 × 222 mm |
| Nominale spanning | 76.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 314Ah |
| Nominale energie | 24115Wh |
| Afmeting (L×W×H) | 1200 × 500 × 250 mm |
| Celtype | Lifepo4-lithiumbatterij |
| Product Type | Marine Lifepo4 Battery |
|---|---|
| Nominal Voltage | 51.2V |
| Rated Nominal Capacity | 100Ah |
| Energy | 5120Wh |
| Dimension(W×D×H) | 460×480×133mm |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Nominale spanning | 38.4V |
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 3840Wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 532 × 207 × 215 mm |