| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 560Ah |
| Energie | 7168wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Levenscyclus | >6000 cycli @0,5C,80% DOD |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 304 AH |
| Energie | 3891.2Wh |
| Weerstand | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Model | 12V 150Ah |
|---|---|
| Materialsysteem | Lifepo4 Cell |
| Werktemperatuur | -20 °C ~ 60 °C |
| Ontladingsstroom | 150A |
| Samengesteld type | in parallel en in reeks |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 15.4Ah |
| Energie | 197.1Wh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 7680Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @0,5C,80% DOD |
| Max. modules in serie/parallel | 16S/3P |
| Type batterij | LiFePO4 |
|---|---|
| Batterijspanning | 12.8V |
| Batterijcapaciteit | 560Ah |
| Energie | 7168wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Chemische formule | lithium ijzer |
|---|---|
| Spanning | 25.6v |
| Nominale capaciteit | 7.5Ah |
| Energie | 192WH |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Model | JS-LFP12.8V80Ah |
|---|---|
| Huismateriaal | ABS |
| Max.Pulsontladingsstroom ((3 sec) | 1000A |
| Afmeting ((W×D×H) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| gewicht | 11.5kg |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 80Ah |
| Nominale energie | 1024wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| Cel in serie/parallel | 4S/4P |
| Cell Type-Chemistry | LiFePO4 Cell |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 460Ah |
| Energy | 5888Wh |
| Resistance | ≤15mΩ |