| Chemische formule | LiFePO4 |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 6000 mAh |
| Afsluitingsspanning | 3.65V |
| Standaardladingsstroom | 0.5 C |
| Tandard Ontladingsstroom | 0.5 C |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 41.8Ah |
| Energie | 535Wh |
| Resistentie | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12.8V 120Ah |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 120h |
| Geschatte Energie | 1536Wh |
| interne weerstand | ≤65mΩ |
| Afmetingen | 446 x 198 x 208 mm |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Nominale energie | 1920Wh |
| interne weerstand | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Energy | 2048Wh |
| Resistentie | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 4.4Ah |
| Energie | 56.3Wh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 300 kW |
| Energie | 1536Wh |
| Weerstand | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Belangrijkste parameters | 12.8V 100AH |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1280Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @ 80% DOD, 1C/1D 25 |
| Gewicht | 10.1Kg |
| Terminaltype | M8 |
| Model | 12V 120AH |
|---|---|
| Materialsysteem | Lifepo4 Cell |
| Werktemperatuur | -20 °C ~ 60 °C |
| Ontladingsstroom | 120A |
| Samengesteld type | in parallel en in reeks |
| Model | 12V 200Ah |
|---|---|
| Materialsysteem | Lifepo4 Cell |
| Werktemperatuur | -20 °C ~ 60 °C |
| Ontladingsstroom | 150A |
| Samengesteld type | in parallel en in reeks |