| Batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 304AH |
| Energie | 3891.2Wh |
| Efficiëntie | ≥0,98 |
| Cycle Life | > 3000 cycli @1C,80% DOD |
| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 20 Ah |
| Energie | 960Wh |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| Max. modules in serie/parallel | 15S/3P |
| Chemische formule | LiFePO4 |
|---|---|
| Nominale spanning | 48V 51.2V |
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 80Ah |
| Nominale energie | 1024wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| Cel in serie/parallel | 4S/4P |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Nominale energie | 3840Wh |
| Resistentie | ≤12mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Celtype-chemie | Lifepo4-lithiumbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 25.6v |
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 3840Wh |
| Resistentie | ≤12mΩ |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110AH |
| Geschatte Energie | 1408 Wh |
| interne weerstand | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Batterijspanning | 51.2V |
|---|---|
| Capaciteit | 460Ah/op maat |
| Het Gewicht van het batterijpak | 980KG |
| Productgrootte | 1030 x 630 x 627 mm |
| cel | Lifepo4-lithiumbatterij |
| Batterijspanning | 48 V |
|---|---|
| Capaciteit | 400AH/Customized |
| Het Gewicht van het batterijpak | 1025±20 kg |
| Productgrootte | 985 x 620 x 600 mm |
| cel | Lifepo4-lithiumbatterij |
| Batterijspanning | 24V |
|---|---|
| Capaciteit | 100ah/Customized |
| Het Gewicht van het batterijpak | 135 ± 5 kg |
| Productgrootte | 650 x 140 x 450 mm |
| cel | Lifepo4-lithiumbatterij |