| Nominale spanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Resistentie | ≤ 65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 38.4V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Geschatte Energie | 3840Wh |
| Resistentie | ≤60mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 38.4V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 3840Wh |
| weerstand | ≤60mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Celtype-chemie | Lifepo4-lithiumbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 25.6v |
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 2560WH |
| Afmeting (W×D×H) | 507 × 201,5 × 215 mm |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Nominale energie | 3840Wh |
| Afmeting (L×W×H) | 520 × 269 × 220 mm |
| Afmeting (L×B×H) | 20.47 x 10,59 x 8,66' |
| Batterijspanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 80Ah |
| Energie | 4096Wh |
| Weerstand | ≤ 35 MΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Nominale spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 896Wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 279×175×189mm |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale Capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 1920Wh |
| Resistentie | ≤ 35 MΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Toepassingsscenario's | AGV's voor opslag, logistiek |
|---|---|
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominale capaciteit | 50 Ah |
| Energie | 2560WH |
| Toepassingsscenario's | AGV's voor opslag, logistiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominale capaciteit | 50Ah |
| Energie | 2560wh |
| Weerstand | ≤ 35 MΩ |