| Nominale spanning | 12.8V 120Ah |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 120h |
| Geschatte Energie | 1536Wh |
| interne weerstand | ≤65mΩ |
| Afmetingen | 446 x 198 x 208 mm |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Cell Type-Chemistry | LiFePO4 Cell |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 460Ah |
| Energy | 5888Wh |
| Resistance | ≤15mΩ |
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Materiaal | LiFePO4 |
| Batterijcapaciteit | 25.6V 28Ah |
| Energie | 716Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @1C,80% DOD |
| Chemische formule | lithium ijzer |
|---|---|
| Nominale spanning | 25.6v |
| Nominale capaciteit | 7.5Ah |
| Nominale energie | 192WH |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Cell Type-Chemistry | LiFePO4 Cell |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 110Ah |
| Energy | 1408Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale Capaciteit | 100 uur |
| Energie | 1280Wh |
| Resistentie | ≤20mΩ |
| Efficiëntie | ≥98% |
| Batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Capaciteit | 300Ah/3840Wh |
| Afsnijspanning | 10V |
| Max.Discharge Stroom | 250A Continu |
| Maximale laadstroom | 200 A per batterij |
| Chemische formule | LiFePO4 |
|---|---|
| Spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 1280Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Nominale energie | 1920Wh |
| interne weerstand | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |