| Batterijspanning | 48 V |
|---|---|
| Capaciteit | 300AH/Customized |
| Gewicht | 790±10 kg |
| Productgrootte | 985 x 543 x 635 mm |
| cel | Lifepo4-lithiumbatterij |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Capaciteit | 460Ah/op maat |
| Het Gewicht van het batterijpak | 980 kg |
| Productgrootte | 1030 x 630 x 627 mm |
| Cel | LifePo4 lithiumbatterij |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Batterijspanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | 110AH |
| Energie | 1408 Wh |
| Levensduur (25℃, 0.5C/0.5C, 100% DOD) | > 4000Cycles @0,5c, 80% DOD |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Capaciteit | 80Ah |
| Afmeting ((W×D×H) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| Weerstand | ≥98% |
| Standaardkosten | CC/CV |
| Energieopslagsysteemcode | 21 kWh |
|---|---|
| Uitlaat | 1*48V/10000VA |
| Omvormer | 16A-230V |
| Inlaat | 15A-230V |
| Nominale batterijspanning | 51,2 Vdc |
| Battery Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energie | 2560WH |
| Internal Resistance | ≤45mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Chemische formule | lithium ijzer |
|---|---|
| Spanning | 25.6v |
| Nominale capaciteit | 7.5Ah |
| Energie | 192WH |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Nominale energie | 1920Wh |
| interne weerstand | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Materiaal | LiFePO4 |
| Batterijcapaciteit | 12.8V 100AH |
| Energie | 1280Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @1C,80% DOD |