| Nominale spanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 38.4V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 3840Wh |
| Resistentie | ≤60mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 1920Wh |
| Resistentie | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Gewicht | 57 kg |
|---|---|
| Grootte | 575 × 421 × 387 mm |
| Batterijcapaciteit | 5120Wh 51.2V100Ah |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| USB-A | 5V3A, 9V2A, 12V1.5A, maximaal 18W |
| Spanning | 38.4V |
|---|---|
| Capaciteit | 100Ah |
| Energie | 3840Wh |
| Resistentie | ≤60mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 230Ah |
| Energie | 5888Wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 80Ah |
| Geschatte Energie | 4096Wh |
| interne weerstand | ≤ 35 MΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 40,8 kWh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Chemie | LiFePO4 |
|---|---|
| Spanning | 25.6V |
| Capaciteit | 200Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Afmetingen | 640 x 245 x 220 mm |