| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 20 Ah |
| Energie | 960Wh |
| weerstand | ≤30mΩ |
| efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 20.4Ah |
| Batterijenergie | 261.12Wh |
| Weerstand | ≤ 50 mΩ |
| Gewicht | 20,6 kg |
| Nominale spanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 38.4V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 3840Wh |
| Weerstand | ≤ 35 MΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Weerstand | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Gewicht | 35kg |
|---|---|
| Grootte | 574 × 421 × 287 mm |
| Batterijcapaciteit | 2560Wh 25,6V100Ah |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| USB-A | 5V3A, 9V2A, 12V1.5A, maximaal 18W |
| Parameters | LFP 29.2V25A |
|---|---|
| Maximaal uitgangsvermogen | 730W |
| Inlaatspanning | AC220V~240V |
| Invoerfrequentie | 47 ~ 63 Hz |
| Uitgangsspanning | DC20V-DC29.2V |
| Nominale spanning | 38.4V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 3840Wh |
| Resistentie | ≤60mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |