| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 20 Ah |
| Energie | 960Wh |
| weerstand | ≤30mΩ |
| efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Chemische formule | Lithiumtitanaatoxide |
|---|---|
| Spanning | 24V |
| Nominaal vermogen | 7.8Ah |
| Energie | 187.2Wh |
| Cyclus leven | >10000 cycli @1C,80% DOD |
| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 52Ah |
| Energie | 2496WH |
| Resistentie | ≤ 65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Chemische formule | Lithiumtitanaatoxide |
|---|---|
| Spanning | 24V |
| Nominaal vermogen | 7.8Ah |
| Energie | 187.2Wh |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Batterijspanning | 25.6V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 9ah |
| Energie | 230.4Wh |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Ontladingstemperatuur | -20 ℃ tot 60 ℃ |
| Batterijspanning | 25,6V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 9ah |
| Energie | 230.4Wh |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Uitblaastemperatuur | -20℃ tot 60℃ |
| Nominale spanning | 24V |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 6 Ah |
| Energie | 144wh |
| Weerstand | ≤60mΩ |
| Efficiëntie | 0,98 |
| Productcode | 20KWH |
|---|---|
| Nominale spanning | 51.2 VDV |
| Energie | 20.48KWh |
| Afmeting (L×B×H) | 1100 × 585 × 490 mm |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
| Productcode | 21 kWh |
|---|---|
| Uitlaat | 3*15A-230V |
| Inverter | 1*48V/10000VA |
| Inlaat | 15A-230V |
| Nominale batterijspanning | 51,2 Vdc |
| Celtype | energieopslagkasten |
|---|---|
| AC -ingangsspanning | 230VAC |
| AC-invoerspanningsbereik | 170-280 VAC |
| AC-invoerfrequentiebereik | 50 Hz/60 Hz |
| Generator compatibel | Ja |