| chemie | Lithium-ijzerfosfaat ((LiFePO4) |
|---|---|
| Nominale spanning ((V) | 12.8V |
| Laadspanning ((V) | 14.6V |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Huisvestingsbescherming | IP65 waterdicht |
| Betalingscondities | T/t |
|---|---|
| Levering vermogen | 5000 eenheden per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | ECOLITE |
| Modelnummer | YKN-BMS4S |
| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 20 Ah |
| Energie | 960Wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 24.2Ah |
| Geschatte Energie | 3090,8Wh |
| weerstand | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 72Ah |
| Weerstand | ≤12mΩ |
| Energie | 864Wh |
| Cycle Life | >10000 cycli @1C,80% DOD |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 105Ah |
| Energie | 5376Wh |
| Resistentie | ≤45mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Laadspanning ((V) | 14.6V |
| Chemie | Lithium-ijzerfosfaat ((LiFePO4) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Laadtemperatuur | -10℃ tot 50℃ |
| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 52Ah |
| Energie | 2496WH |
| Parallel | 40P20S |
| Levenscyclus | >10000 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 690Ah |
| Energie | 8832Wh |
| Resistentie | ≤ 50 mΩ |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @1C,80% DOD |
| Chemische formule | Lithiumtitanaatoxide |
|---|---|
| Spanning | 12V |
| Nominale capaciteit | 75Ah |
| Energie | 900Wh |
| Levenscyclus | >10000 cycli @1C,80% DOD |