| Spanning | 38.4V |
|---|---|
| Capaciteit | 100Ah |
| Interne energie | 3840Wh |
| Cyclusduur | > 3000 cycli @1C.80% DOD |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 18Ah |
| Energie | 216Wh |
| Weerstand | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 3840Wh |
| Weerstand | ≤ 35 MΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 42Ah |
| Energie | 1075,2 WH |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | > 98% |
| Chemische formule | lithium ijzer |
|---|---|
| Nominale spanning | 25.6v |
| Batterijcapaciteit | 7.5Ah |
| Energie | 192WH |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 304 AH |
| Energie | 3891.2Wh |
| Weerstand | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110AH |
| Energie | 1408 Wh |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Merk | Ecoliet |
|---|---|
| Chemische formule | LTO-batterijpakket |
| Kleur | blauw |
| Nominale spanning | 24V |
| Nominale capaciteit | 3.9Ah |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 600Ah |
| Energie | 7680Wh |
| Resistentie | ≤ 50 mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| RatedVoltage | 24V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 7.8AH |
| Energie | 187.2Wh |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Gewicht van het product | 3 kg |