| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Nominale energie | 1920Wh |
| interne weerstand | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Batterijspanning | 76.8V |
|---|---|
| Batterij Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Geschatte Energie | 11520Wh |
| binnenweerstand | ≤ 30mΩ |
| Zelfontlading | <3> |
| Nominale spanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 5.12 kWh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Laadspanning ((V) | 14.6V |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Bergingstemperatuur | -20 °C tot 60 °C |
| Laadtemperatuur | -10℃ tot 50℃ |
| Chemische formule | Lithiumtitanaatoxide |
|---|---|
| Spanning | 24V |
| Nominale capaciteit | 7.8AH |
| Energie | 187.2Wh |
| Levenscyclus | >10000 cycli @1C,80% DOD |
| Chemische formule | Lithiumtitanaatoxide |
|---|---|
| Spanning | 24V |
| Nominale capaciteit | 7.8AH |
| Energie | 187.2Wh |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Chemische formule | Lithiumtitanaatoxide |
|---|---|
| Spanning | 24V |
| Nominale capaciteit | 3.9Ah |
| Energie | 930,6Wh |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Chemische formule | Lithiumtitanaatoxide |
|---|---|
| Spanning | 24V |
| Nominale capaciteit | 6.5Ah |
| Energie | 156Wh |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Productsoort | mariene lifepo4-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominale nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 460×480×133 mm |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 4.8Ah |
| Energie | 61.4Wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |