| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 560Ah |
| Nominale energie | 7168wh |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| levensduur | >6000 cycli @0,5C,80% DOD |
| Gebruiksscenario | Zonne-trackerbatterij |
|---|---|
| Chemische formule | Lithium-ijzerfosfaat |
| Nominale spanning | 25.6v |
| Nominale capaciteit | 4,5Ah |
| Energie | 115.2Wh |
| Ondersteunt serienummer | 8S ~ 16S |
|---|---|
| Ondersteuningsstroom | 100A |
| NTC Hoeveelheid | 2 ingebouwde kanalen 4 externe kanalen |
| Evenwichtingsfunctie | Passieve evenwichting |
| Laadstroombeperkende functie | standaard |
| Gebruiksscenario | Zonne-trackerbatterij |
|---|---|
| Chemische formule | Lithium-ijzerfosfaat |
| Batterijspanning | 25.6v |
| capaciteit | 6 Ah |
| Energie | 153.6Wh |
| Normale spanning | 2.4V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | Voor de toepassing van dit reglement geldt: |
| Gewicht | 390,0 ± 0,3 g |
| Interne weerstand bij 1000 Hz | ≤ 20mΩ ((volledige lading) |
| Maximum ononderbroken lossingsstroom | 10C(13A)@1.0V |
| Spanning | 38.4V |
|---|---|
| Capaciteit | 100Ah |
| Interne energie | 3840Wh |
| Cyclusduur | > 3000 cycli @1C.80% DOD |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 2.2Ah |
| Energy | 338Wh |
| Resistance | ≤2.5mΩ |
| Efficiency | 0.99 |
| Nominale batterijspanning | 25.6V |
|---|---|
| Batterijnominaal vermogen | 314AH |
| Energie | 8038Wh |
| Interne weerstand | ≤20mΩ |
| Cycle Life | > 8000 cycli @ 0,5C,80% DOD |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 18Ah |
| Energie | 216Wh |
| Weerstand | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 3840Wh |
| Weerstand | ≤ 35 MΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |