| Nominale spanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 5.12 kWh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 5.12 kWh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| BMS Hoogtemperatuur-afscheidingsgrens | 65 °C |
|---|---|
| Terminaltype | M8 |
| Nominale spanning | 12.8V |
| Productcategorie | Lifepo4-lithiumbatterij |
| Werktemperatuur | -20 °C ~ 60 °C |
| Batterijspanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 80Ah |
| Energie | 4096Wh |
| Weerstand | ≤ 35 MΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Nominale spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 896Wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 279×175×189mm |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Spanning | 12.8V |
| Capaciteit | 560Ah |
| Geschatte Energie | 7168wh |
| Weerstand | ≤ 30mΩ |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Nominale spanning | 76.8V |
| Batterijnominaal vermogen | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 11520Wh |
| Weerstand | ≤ 30mΩ |
| Celtype | Lifepo4-lithiumbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 38.4V |
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 3840Wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 532 × 207 × 215 mm |
| Type batterij | mariene lifepo4-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | 690Ah |
| Energie | 8832Wh |
| Cyclusduur | >4000 cycli @ 1C, 80% DOD |
| chemie | LiFePO4 |
|---|---|
| Nominale spanning | 25.6v |
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Afmetingen | 640 x 245 x 220 mm |