| Celtype-chemie | Lifepo4-lithiumbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 25.6v |
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 2560WH |
| Afmeting (W×D×H) | 507 × 201,5 × 215 mm |
| Celtype-chemie | Lifepo4-lithiumbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 25.6v |
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 3840Wh |
| Resistentie | ≤12mΩ |
| Batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Batterij Nominale capaciteit | 560Ah |
| Geschatte Energie | 7168wh |
| binnenweerstand | ≤ 30mΩ |
| Zelfontlading | < 5% per maand |
| Battery Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Energie | 2560WH |
| Internal Resistance | ≤45mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Celtype | LiFePo4-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.2V |
| Nominale capaciteit | 6000 mAh |
| Het Hof van Justitie | roestvrij |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Productsoort | mariene lifepo4-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominale nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 460×480×133 mm |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Nominale energie | 3840Wh |
| Afmeting (L×W×H) | 520 × 269 × 220 mm |
| Afmeting (L×B×H) | 20.47 x 10,59 x 8,66' |
| Chemische formule | LiFePO4 |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 6000 mAh |
| Afsluitingsspanning | 3.65V |
| Standaardladingsstroom | 0.5 C |
| Tandard Ontladingsstroom | 0.5 C |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 41.8Ah |
| Energie | 535Wh |
| Resistentie | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12.8V 120Ah |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 120h |
| Geschatte Energie | 1536Wh |
| interne weerstand | ≤65mΩ |
| Afmetingen | 446 x 198 x 208 mm |