| Celtype | Lifepo4-lithiumbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 38.4V |
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 3840Wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 532 × 207 × 215 mm |
| cel materiaal | Lifepo4-lithiumbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 7680Wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 400 × 650 × 222 mm |
| Nominale spanning | 76.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 314Ah |
| Nominale energie | 24115Wh |
| Afmeting (L×W×H) | 1200 × 500 × 250 mm |
| Celtype | Lifepo4-lithiumbatterij |
| chemie | LiFePO4 |
|---|---|
| Nominale spanning | 25.6v |
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Afmetingen | 640 x 245 x 220 mm |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 8.8Ah |
| Energie | 112.6 Wh |
| Levenscyclus | > 3000 cycli @1C,80% DOD |
| Zelfontlading | 2% per maand |
| Nominal Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Nominal Capacity | 80Ah |
| Rated Energy | 1024Wh |
| Internal Resistance | ≤20mΩ |
| Size(L×W×H) | 181×136×320mm |
| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 20 Ah |
| Geschatte Energie | 960Wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Nominale spanning | 38.4V |
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 3840Wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 532 × 207 × 215 mm |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 560Ah |
| Energie | 7168wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Levenscyclus | >6000 cycli @0,5C,80% DOD |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 15.4Ah |
| Energie | 197.1Wh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |