| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 7680Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @0,5C,80% DOD |
| Max. modules in serie/parallel | 16S/3P |
| Type batterij | LiFePO4 |
|---|---|
| Batterijspanning | 12.8V |
| Batterijcapaciteit | 560Ah |
| Energie | 7168wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Model | JS-LFP12.8V80Ah |
|---|---|
| Huismateriaal | ABS |
| Max.Pulsontladingsstroom ((3 sec) | 1000A |
| Afmeting ((W×D×H) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| gewicht | 11.5kg |
| Chemische formule | LiFePO4 |
|---|---|
| Spanning | 72 V |
| Nominale capaciteit | 300Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 50 Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤ 48 mΩ |
| Levenscyclus | >4000cycles |
| Chemische formule | LiFePO4 |
|---|---|
| Spanning | 72 V |
| Nominale capaciteit | 300Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 80Ah |
| Batterijenergie | 1024wh |
| Batterijgewicht | 11,5 kg |
| Continu ontladingsstroom | 80A |
| Batterijspanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 15AH |
| Energie | 384Wh |
| Weerstand | ≤ 50 mΩ |
| Efficiëntie | ≥0,98 |
| Nominale batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Batterijnominaal vermogen | 110AH |
| Energie | 1408 Wh |
| Weerstand | ≤30 mΩ |
| Cycle Life | > 3000 cycli @1C.80% DOD |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 4.4Ah |
| Energie | 56.3Wh |
| Weerstand | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |