| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Nominale spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | 110AH |
| Energie | 1408 Wh |
| Weerstand | ≤20mΩ |
| Gebruiksscenario | Camper/Camper/Pick-up |
|---|---|
| OEM/ODM | Geaccepteerd |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
| Nominale spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 300 kW |
| chemie | Lithium-ijzerfosfaat ((LiFePO4) |
|---|---|
| Batterijspanning ((V) | 12.8V |
| Laadspanning ((V) | 14.6V |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Huisvestingsbescherming | IP65 |
| Celspecificaties | 4 serie lithium-ijzerfosfaatcellen |
|---|---|
| Interface type | Laad en ontladen in dezelfde haven. |
| Laadspanning | 14.6V |
| Spanningsbereik | 9.6~15V |
| Het ononderbroken laden stroom | ≤ 150 A |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 15AH |
| Energie | 384Wh |
| Afmeting (L×W×H) | 7.80' x 6,54' x 6,69' |
| Cyclusduur | >2000cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Nominale batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110AH |
| Energie | 1408 Wh |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Normale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Gewicht van het product | 11.6h±1g |
| interne weerstand | < 3,8 mΩ |
| Maximum ononderbroken lossingsstroom | 100A |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 80Ah |
| Energie | 1024wh |
| Resistentie | ≤20mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Nominale energie | 2560WH |
| interne weerstand | ≤45mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 600Ah |
| Nominale energie | 7680Wh |
| binnenweerstand | ≤ 50 mΩ |
| Pulsontladingsstroom | Pulsontladingsstroom |