| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Energy | 2048Wh |
| Resistentie | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Belangrijkste parameters | 12.8V 100AH |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 1280Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @ 80% DOD, 1C/1D 25 |
| Gewicht | 10.1Kg |
| Terminaltype | M8 |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Gewicht van het product | 10.1Kg |
| Terminaltype | M8 |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @ 80% DOD, 1C/1D 25 |
| Nominale capaciteit | 1280Wh |
| Nominale spanning | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 460Ah/op maat |
| Geschatte Energie | 23552Wh |
| Gewicht van het product | 980KG |
| Afmeting | 1030 x 630 x 627 mm |
| Chemische formule | LiFePO4 |
|---|---|
| Spanning | 72 V |
| Nominale capaciteit | 300Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @ 80% DOD, 1C/1D 25°C |
| Chemical Formula | Lithium Iron |
|---|---|
| Nominal Voltage | 25.6V |
| Rated Capacity | 7.5Ah |
| Nominal Energy | 192Wh |
| Cycle Life(25℃,1C/1C,100%DOD) | >2000cycles ,Remaining capacity>80% |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Nominale spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | 110AH |
| Energie | 1408 Wh |
| Weerstand | ≤20mΩ |
| Gebruiksscenario | Camper/Camper/Pick-up |
|---|---|
| OEM/ODM | Geaccepteerd |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
| Nominale spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 300 kW |
| chemie | Lithium-ijzerfosfaat ((LiFePO4) |
|---|---|
| Batterijspanning ((V) | 12.8V |
| Laadspanning ((V) | 14.6V |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Huisvestingsbescherming | IP65 |
| Celspecificaties | 4 serie lithium-ijzerfosfaatcellen |
|---|---|
| Interface type | Laad en ontladen in dezelfde haven. |
| Laadspanning | 14.6V |
| Spanningsbereik | 9.6~15V |
| Het ononderbroken laden stroom | ≤ 150 A |