| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 41.8Ah |
| Energie | 535Wh |
| Resistentie | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Model | LTO-accucellen |
|---|---|
| Capaciteit | 1500mah |
| Certificeringen | CE, UL, RoHS |
| Type batterij | De Batterijcel van het lithiumtitanaat |
| het werktemperatuur | -40°C~+65°C |
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Materiaal | LiFePO4 |
| Batterijcapaciteit | 12.8V 50Ah |
| Energie | 640Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @1C,80% DOD |
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Materiaal | LiFePO4 |
| Batterijcapaciteit | 12.8V 80Ah |
| Energie | 1024wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @1C,80% DOD |
| Chemische formule | LiFePO4 |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 6000 mAh |
| Afsluitingsspanning | 3.65V |
| Standaardladingsstroom | 0.5 C |
| Tandard Ontladingsstroom | 0.5 C |
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Materiaal | LiFePO4 |
| Batterijcapaciteit | 25.6V 50Ah |
| Energie | 1280Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @1C,80% DOD |
| Nummer van het cellendeel | IFP45173184-155AH |
|---|---|
| Celtype | LFP-krachtbatterij |
| Outlook | Vierkant Aluminium Shell |
| Nominale capaciteit | 155Ah@1C@25°C |
| Nominale spanning | 3.2V |
| Nummer van het cellendeel | IFP45173184-155AH |
|---|---|
| Celtype | LFP-krachtbatterij |
| Outlook | Vierkant Aluminium Shell |
| Nominale capaciteit | 155Ah@1C@25°C |
| Nominale spanning | 3.2V |
| Nominal Voltage | 12.8V 120Ah |
|---|---|
| Nominal Capacity | 120Ah |
| Geschatte Energie | 1536Wh |
| Internal Resistance | ≤65mΩ |
| Afmetingen | 446 x 198 x 208 mm |
| Celtype | LiFePo4-batterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.2V |
| Nominale capaciteit | 6000 mAh |
| Het Hof van Justitie | roestvrij |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |