| Batterijspanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 42Ah |
| Energie | 1075,2 WH |
| Cyclusduur ((1C,80%DOD,25°C) | >2000cyclus @1C,80%DOD |
| Batterijscenario | Solar Street Light Battery |
| Spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 4.4Ah |
| Energie | 56.3Wh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Capaciteit | 460Ah |
| Energie | 5888Wh |
| Resistentie | ≤15mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Batterij Nominale capaciteit | 560Ah |
| Geschatte Energie | 7168wh |
| binnenweerstand | ≤ 30mΩ |
| Zelfontlading | < 5% per maand |
| Model | LTO-accucellen |
|---|---|
| Capaciteit | 1500mah |
| Certificeringen | CE, UL, RoHS |
| Type batterij | De Batterijcel van het lithiumtitanaat |
| het werktemperatuur | -40°C~+65°C |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Capaciteit | 628AH |
| Energie | 8038Wh |
| Resistentie | ≤15mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Battery Type | Lithium Iron Phosphate |
|---|---|
| Cell Material | LiFePo4 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
| Rated Capacity | 42Ah |
| Energy | 1075Wh |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 41.8Ah |
| Energie | 535Wh |
| Resistentie | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Model | LTO-accucellen |
|---|---|
| Capaciteit | 1500mah |
| Certificeringen | CE, UL, RoHS |
| Type batterij | De Batterijcel van het lithiumtitanaat |
| het werktemperatuur | -40°C~+65°C |
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Materiaal | LiFePO4 |
| Batterijcapaciteit | 12.8V 50Ah |
| Energie | 640Wh |
| Levenscyclus | > 4000 cycli @1C,80% DOD |