| Productparameters | LFP 29.2V25A |
|---|---|
| Maximaal uitgangsvermogen | 730W |
| Inlaatspanning | AC220V~240V |
| Invoerfrequentie | 47 ~ 63 Hz |
| Uitgangsspanning | DC20V-DC29.2V |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 80Ah |
| Energie | 2048wh |
| Resistentie | ≤12mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Spanning | 12.8V |
| Capaciteit | 560Ah |
| Geschatte Energie | 7168wh |
| Weerstand | ≤ 30mΩ |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Nominale spanning | 76.8V |
| Batterijnominaal vermogen | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 11520Wh |
| Weerstand | ≤ 30mΩ |
| Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Capacity | 42Ah |
| Energy | 1075.2Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | >98% |
| Rated Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 105Ah |
| Nominal Energy | 5376Wh |
| Resistance | ≤45mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Capacity | 300Ah/3840Wh |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Cut-off Voltage | 10V |
| Dimension(L*W*H)) | 387×206.5×409mm |
| Weight | 32Kg |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Nominale spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 896Wh |
| Weerstand | ≤ 7mΩ |
| Product Type | Marine Lifepo4 Battery |
|---|---|
| Nominal Voltage | 51.2V |
| Rated Nominal Capacity | 100Ah |
| Energy | 5120Wh |
| Dimension(W×D×H) | 460×480×133mm |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 896Wh |
| Resistentie | ≤ 7mΩ |
| Efficiëntie | ≥98% |