| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 460Ah |
| Batterijenergie | 5888Wh |
| Resistentie | ≤15mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale batterijspanning | 25.6V |
|---|---|
| Batterijnominaal vermogen | 314AH |
| Energie | 8038Wh |
| Interne weerstand | ≤20mΩ |
| Cycle Life | > 8000 cycli @ 0,5C,80% DOD |
| RV lithium battery Voltage | 12.8V |
|---|---|
| Rated Capacity | 200Ah |
| Energy | 2560Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Nominale spanning | 76.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 250Ah |
| Energie | 19200Wh |
| Resistentie | ≤ 14,4 mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 1280Wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 314Ah |
| Energie | 8038Wh |
| Resistentie | ≤20mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110AH |
| Energie | 1408 Wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110AH |
| Energie | 1408 Wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Batterijspanning | 25.6V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100ah |
| Energie | 2560wh |
| Afmetingen ((W×D×H), met inbegrip van handvat | 650 × 140 × 450 mm |
| Gewicht | 135 ± 5 kg |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 8.8Ah |
| Energie | 112.6 Wh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |