| Gewicht | 27 kg |
|---|---|
| Terminaltype | M8 |
| Batterijbehuising | ABS |
| Huisvestingsbescherming | IP67 |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
| Spanning | 25.6v |
|---|---|
| Capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 3840Wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 650 × 196 × 466 mm |
| Gewicht | 200 ± 10 kg |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Parameters | LFP 14,6V 50A |
|---|---|
| Gewicht | 2,05 kg |
| Afmetingen ((LxWxH) | 283 x 142 x 64 mm |
| Continu uitgangsvermogen | 730W |
| IP-bescherming | IP20 |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 2560WH |
| Afmetingen ((W×D×H), met inbegrip van handvat | 650 × 140 × 450 mm |
| Gewicht | 135 ± 5 kg |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 1920Wh |
| weerstand | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110AH |
| Energie | 1408 Wh |
| weerstand | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 15AH |
| Energie | 384Wh |
| Resistentie | ≤ 50 mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 60.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 80Ah |
| Energie | 4864Wh |
| Resistentie | ≤ 33 mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Energy | 2048Wh |
| Resistentie | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |