| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 20 Ah |
| Energie | 960Wh |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| Max. modules in serie/parallel | 15S/3P |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 125Ah |
| Energie | 1600Wh |
| Weerstand | ≤20mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Ondersteunt serienummer | 8s |
|---|---|
| Interfacetype | Laad en ontladen in dezelfde haven. |
| Laadspanning | 29.2V |
| Celspanningsbereik | 19.2 tot en met 30 V |
| Het ononderbroken laden stroom | ≤200A |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Resistentie | ≤20mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 3.2 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 3800mAh |
| AC interne weerstand | ≤25mΩ |
| Capaciteitswaaier | 3700~3900 mAh |
| Maximale ladingstroom | 3.8A |
| Nominale spanning | 3.2 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 3800mAh |
| AC interne weerstand | ≤25mΩ |
| Capaciteitswaaier | 3700~3900 mAh |
| Maximale ladingstroom | 3.8A |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 80Ah |
| Energie | 1024wh |
| Resistentie | ≤20mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Spanning | 12.8V |
|---|---|
| Capaciteit | 80Ah |
| Energie | 1024wh |
| Afmeting ((W×D×H) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| Cel in serie/parallel | 4S/4P |
| Gebruiksscenario | Zonne-trackerbatterij |
|---|---|
| Chemische formule | Lithium-ijzerfosfaat |
| Batterijspanning | 25.6v |
| capaciteit | 6 Ah |
| Energie | 153.6Wh |
| Zonne-trackerbatterij Spanning | 25.6v |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 9Ah |
| Energie | 230.4Wh |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >2000cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Afmeting ((W×D×H) | 192x128x75mm |