| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 78AH |
| Energie | 998.4Wh |
| Resistentie | ≤ 4,8 mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 1920Wh |
| weerstand | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 20 Ah |
| Energie | 960Wh |
| weerstand | ≤30mΩ |
| efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 20 Ah |
| Energie | 960Wh |
| Weerstand | ≤30mΩ |
| efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 96V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 480Ah |
| Energie | 44160Wh |
| Weerstand | ≤100mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 1280Wh |
| Weerstand | ≤20mΩ |
| Efficiëntie | ≥98% |
| Nominale spanning | 12V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 17AH |
| Batterijenergie | 204Wh |
| Levenscyclus | >10000 cycli @1C,80% DOD |
| Afmetingen | 195x133x171mm |
| Nominale spanning | 12V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 18Ah |
| Energie | 216Wh |
| Levenscyclus | >10000 cycli @1C,80% DOD |
| Afmetingen ((L×W×H)) | 165 x 126 x 175 mm |
| Nominale spanning | 12V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 24Ah |
| Energie | 288Wh |
| Levenscyclus | >10000 cycli @1C,80% DOD |
| Afmetingen ((W×D×H)) | 258 x 193 x 79 mm |