| Chemische formule | Lithiumtitanaatoxide |
|---|---|
| Spanning | 12V |
| Nominale capaciteit | 75Ah |
| Energie | 900Wh |
| Levenscyclus | >10000 cycli @1C,80% DOD |
| Chemische formule | Lithiumtitanaatoxide |
|---|---|
| Spanning | 24V |
| Nominale capaciteit | 7.8AH |
| Energie | 187.2Wh |
| Levenscyclus | >10000 cycli @1C,80% DOD |
| Cyclusduur @ 25°C,1C | ≥ 2000 keer |
|---|---|
| Ontladingstemperatuur | -30-60 |
| Nominale capaciteit (Ah) | 50 |
| Spanningsplatform. | 3.2 |
| Capaciteitsbehoud 25°C,100% SOC,30 dagen | ≥96% |
| Energie | 900Wh |
|---|---|
| Gewicht | 14.2 kg |
| Afmeting (L×B×H) | 307x169x208 mm |
| Terminaltype | M8 |
| Batterijbehuising | ABS |
| Nominale spanning | 60.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 118Ah |
| Energie | 7174.4Wh |
| Resistentie | ≤ 28,5 mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 11AH |
| Energie | 1400,8Wh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 8.8Ah |
| Energie | 112.6 Wh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 6.6 Ah |
| Energie | 84.5 Wh |
| Resistentie | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 4.4Ah |
| Energie | 56.3Wh |
| weerstand | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 2.2Ah |
| Energie | 338Wh |
| weerstand | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |