| Productcode | 21 kWh |
|---|---|
| Uitlaat | 3 × 15a-230V |
| Inlaat | 15A-230V |
| Omvormer | 1 × 48V/10000VA |
| Rated Inverter Power (continu) | 10kva |
| Nominale spanning | 48 V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 20 Ah |
| Energie | 960Wh |
| weerstand | ≤30mΩ |
| efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 4.4Ah |
| Energie | 56.3Wh |
| Weerstand | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤45mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 100 uur |
| Nominale energie | 2560WH |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Cyclusduur | >4000cycles |
| Spanning | 38.4V |
|---|---|
| Capaciteit | 100Ah |
| Interne energie | 3840Wh |
| Cyclusduur | > 3000 cycli @1C.80% DOD |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Spanning | 38.4V |
|---|---|
| Capaciteit | 100Ah |
| Energie | 3840Wh |
| Resistentie | ≤60mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Spanning | 12.8V |
|---|---|
| Capaciteit | 600Ah |
| Energie | 7680Wh |
| Resistentie | ≤ 50 mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| RV Lithium Accu Spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 620Ah |
| Energie | 7936Wh |
| Gewicht | 55KG |
| Huisvestingsbescherming | IP65 |
| LiFePO4 lithium Car Starter batteryVoltage | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 896Wh |
| Weerstand | ≤ 7mΩ |
| Efficiëntie | ≥98% |