| Batterijmodel | 12V 200Ah |
|---|---|
| Materialsysteem | Lifepo4 Cell |
| Werktemperatuur | -20 °C ~ 60 °C |
| Ontladingsstroom | 150a |
| Innerlijke weerstand | < 65 mΩ |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Batterij Nominale capaciteit | 560AH |
| Nominale energie | 7168wh |
| Zelf ontslag | <5% per maand |
| Productklasse | IP67 |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Nominale batterijspanning | 12.8V |
| Batterijnominaal vermogen | 560AH |
| Energie | 7168wh |
| Weerstand | ≤30 mΩ |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 560Ah |
| Nominale energie | 7168wh |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| levensduur | >6000 cycli @0,5C,80% DOD |
| Batterijspanning | 76.8V |
|---|---|
| Batterij Nominale capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Geschatte Energie | 11520Wh |
| binnenweerstand | ≤ 30mΩ |
| Zelfontlading | <3> |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale Capaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Energie | 1920Wh |
| Resistentie | ≤ 35 MΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale Capaciteit | 100 uur |
| Energie | 1280Wh |
| Resistentie | ≤20mΩ |
| Efficiëntie | ≥98% |
| Spanning | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 110AH |
| Geschatte Energie | 1408 Wh |
| interne weerstand | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Type batterij | Lithium-ijzerfosfaat |
|---|---|
| cel materiaal | LiFePO4 |
| Spanning | 25.6v |
| Nominale capaciteit | 42Ah |
| Energie | 1075Wh |
| Batterijspanning | 48 V |
|---|---|
| Capaciteit | 400AH/Customized |
| Het Gewicht van het batterijpak | 1025±20 kg |
| Productgrootte | 985 x 620 x 600 mm |
| cel | Lifepo4-lithiumbatterij |