| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 110AH |
| Energie | 1408 Wh |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Rated Voltage | 51.2V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 105Ah |
| Nominal Energy | 5376Wh |
| Resistance | ≤45mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Celspecificaties | 4 serie lithium-ijzerfosfaatcellen |
|---|---|
| Interface type | Laad en ontladen in dezelfde haven. |
| Laadspanning | 14.6V |
| Spanningsbereik | 9.6~15V |
| Het ononderbroken laden stroom | ≤ 150 A |
| RatedVoltage | 24V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 7.8AH |
| Energie | 187.2Wh |
| Cyclusduur ((25°C,1C/1C,100%DOD) | >10000 cycli,overgebleven capaciteit>80% |
| Gewicht van het product | 3 kg |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 24.2Ah |
| Geschatte Energie | 3090,8Wh |
| weerstand | ≤2.5mΩ |
| Efficiëntie | 0.99 |
| Model | JS-LFP12.8V80Ah |
|---|---|
| Huismateriaal | ABS |
| Max.Pulsontladingsstroom ((3 sec) | 1000A |
| Afmeting ((W×D×H) | 306 × 174 × 200/220 mm |
| Gewicht | 11.5kg |
| Batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Nominale energie | 1920Wh |
| interne weerstand | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Gebruiksscenario | Zonne-trackerbatterij |
|---|---|
| Chemische formule | Lithium-ijzerfosfaat |
| Nominale spanning | 25.6v |
| Nominale capaciteit | 4,5Ah |
| Energie | 115.2Wh |
| Cell Type-Chemistry | LiFePO4 Cell |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 110Ah |
| Energy | 1408Wh |
| Resistance | ≤30mΩ |
| Celtype-chemie | Lifepo4 Cell |
|---|---|
| Batterijspanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | 110AH |
| Energie | 1408 Wh |
| Levensduur (25℃, 0.5C/0.5C, 100% DOD) | > 4000Cycles @0,5c, 80% DOD |