| Batterijspanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 20.4Ah |
| Batterijenergie | 261.12Wh |
| Weerstand | ≤ 50 mΩ |
| Gewicht | 20,6 kg |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 80Ah |
| Energie | 1024wh |
| Resistentie | ≤20mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Energie | 2560WH |
| Resistentie | ≤65mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 230Ah |
| Energie | 5888Wh |
| Resistentie | ≤30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Nominale energie | 2560WH |
| interne weerstand | ≤45mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Spanning | 51.2V |
|---|---|
| Capaciteit | 100Ah |
| Energie | 5120Wh |
| Communicatie | RS485/RS232 |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 560Ah |
| Energie | 7168wh |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Nominale spanning | 12.8V |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 304 AH |
| Energie | 3891.2Wh |
| Resistentie | ≤ 30mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Capacity | 300Ah/3840Wh |
|---|---|
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Cut-off Voltage | 10V |
| Dimension(L*W*H)) | 387×206.5×409mm |
| Weight | 32Kg |
| Nominale spanning | 25.6v |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 15AH |
| Energie | 384Wh |
| Afmeting (L×W×H) | 7.80' x 6,54' x 6,69' |
| Cyclusduur | >2000cycli,overgebleven capaciteit>80% |