Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Ecolite
Certificering: UN38.3 MSDS CE
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 10000 stuks
Prijs: Inquiry
Verpakking Details: Kartonnen palletcontainer
Levertijd: 1-2 maanden
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 200000pcs
Nominale spanning: |
51,2V |
Nominaal vermogen: |
105Ah |
Energie: |
5376Wh |
Bescherming van huisvesting: |
IP67 |
Oplaadmethode: |
CC-CV |
Uitblaastemperatuur: |
-30℃ tot 65℃ |
Gewicht: |
46KG |
Afmeting ((W×D×H): |
460x334x247mm |
Nominale spanning: |
51,2V |
Nominaal vermogen: |
105Ah |
Energie: |
5376Wh |
Bescherming van huisvesting: |
IP67 |
Oplaadmethode: |
CC-CV |
Uitblaastemperatuur: |
-30℃ tot 65℃ |
Gewicht: |
46KG |
Afmeting ((W×D×H): |
460x334x247mm |
51.2V 105Ah Golfkar LiFePO4 Batterij 150A Ontlading Ingebouwd in verwarmer IP67
![]()
De LFP48-105 is een 51.2V 105Ah lithium-ijzerfosfaatbatterij die speciaal is ontworpen voor golfkarretjes en elektrische voertuigen met lage snelheid.Het opslaat 5376 watt uur energie en levert 150A continue ontladingstroom (250A puls voor maximaal 120 seconden), met voldoende vermogen voor heuvels, versnelling en uitgebreid bereik.Het geïntegreerde batterijbeheersysteem omvat passieve balancering en een ingebouwde verwarmer die automatisch wordt geactiveerd bij opladen onder 0°CHet IP67-gehalte van het SPCC-staalhuis is stofdicht en waterdicht, ideaal voor buiten golfbanen.
Kernspecificaties
Nominale spanning is 51.2V met 105Ah capaciteit. Totale energie is 5376Wh. Interne weerstand is ≤45mΩ. Efficiëntie is 98 procent. Zelfontlading is minder dan 5 procent per maand.De batterij gebruikt 16 cellen in serie met 1 parallelle string (16S1P)De afmetingen zijn 460 mm breed, 334 mm diep en 247 mm hoog. Het gewicht is 46 kg. Het terminaltype is FCC1020B met 200A. De behuizing is SPCC-staal met IP67-bescherming.Communicatie-interfaces omvatten RS485 en CANEen scherminterface (WY16K4Z 5A) en een debugging parallel interface (RJ45) worden ook geleverd.
| Elektrische apparatuur Parameters | |
| Nominale spanning | 51.2V |
| Geclassificeerd Cverveling | 105Ah |
| Energie | 5376Wh |
| Resistentie | ≤ 45 mΩ |
| Efficiëntie | ≥ 0.98 |
| Levenscyclus | ≥ 4000 cycli Overige capaciteit > 80% |
| Zelfontlading | < 5% per maand |
| Maximaal.Modules in serie/parallel | 16S/1P |
Afvoerprestaties
De continue ontladingsstroom is 150 ampère, voldoende voor een volle golfkar op steil terrein.het aanpakken van plotselinge versnelling en bergklimmen. BMS ontlading afgesneden spanning is 40V met opnieuw verbinden op 43.2V. Aanbevolen spanning ontkoppelen is ook 40V. Kortsluiting bescherming actief in 300 tot 800 microseconden.
| Ontlasting Parameters | |
| Continu ontladingsstroom | 150A |
| Pulsontlading Stroom | 250A ((< 120S) |
| Aanbevolen Volt. Ontkoppelen | 40 V |
| BMS-ontladingsstopspanning | 40 V |
| Voltage opnieuw aansluiten | 43.2V |
| Kortsluiting Protatie | 300-800us |
Oplaadparameters
Het opladen maakt gebruik van de CC CV-methode met een laadspanningsbereik van 56,8 V tot 58,4 V. De aanbevolen drijvende spanning bij volle lading is 53,2 V tot 53,6 V. De aanbevolen laadstroom is 52,5 ampère voor een optimale levensduur.Maximale laadstroom is 105 ampère voor sneller opladenBMS-spanning is ingesteld op 58.4V.
| Belasting Parameters | ||
| Oplaadmethode | CC-CV | |
| Belasting Spanning | 56.8~58.4V | |
| Aanbevolen drijvende spanning | 53.2~53.6V@100% | |
| Raanbevolen ladingstroom | 52.5A | |
| Maximale ladingstroom | 105A | |
| BMS-oplaad-afsluitspanning | 58.4V | |
Ingebouwde verwarming voor koud weer
Deze batterij is ontworpen voor het hele jaar door golfen.het interne verwarmingssysteem verwarmt de cellen automatisch tot een veilige temperatuur voordat de ladingstroom wordt toegestaanDit maakt betrouwbaar opladen mogelijk bij omgevingstemperaturen tot -30°C. Ontlading is ook mogelijk bij temperaturen van -30°C tot 65°C, waardoor de batterij geschikt is voor wintergolf of koelopslag.
Levenscyclus en levensduur
De levensduur van de cyclus bedraagt meer dan 4000 cycli bij een ontladingsdiepte van 100% en behoudt meer dan 80% van de oorspronkelijke capaciteit (getest bij 25 °C, 0,5 °C lading/ontlading).Voor een golfkar die één volledige laadcyclus per dag voltooitDe lage zelfontlading en het onderhoudsvrije ontwerp elimineren de water- en evenwichtskosten die door loodzuur worden vereist.
| Temperatuur Parameters | |
| Ontladingstemperatuur | -30°C tot 65°C |
| Laadtemperatuur | -30°C tot 65°C,Verwarming starten bij < 0°C |
| Bergingstemperatuur | 0°C tot 35°C |
| BMS Hoogtemperatuur-afscheidingsgrens | 65°C |
Communicatie en interfaces
Met RS485- en CAN-poorten kan de batterij communiceren met golfkarretjescontrollers, opladers en displaymeters.De scherminterface (WY16K4Z 5A) wordt aangesloten op een extern stroomdisplay voor realtime monitoring van de laadstandDe RJ45 debugging parallel interface vereenvoudigt firmware updates en parallelle batterij configuratie.
Toepassingen
Deze batterij is ideaal voor 48V tot 51.2V elektrische golfkarren, buggies en grasvoertuigen.scharnierenDe ingebouwde verwarming en IP67 rating maken het geschikt voor buitengebruik in alle seizoenen.
| Mechanische apparatuur Parameters | ||
| Afmeting ((W×D×H) | 460 x 334 x 247 mm | |
| Afmeting(W×D×H) | 18.11" x13.15" x9.72" | |
| Gewicht | 46 kg | |
| Terminal TYpe | FCC1020BS,200A | |
| Scherminterface | WY16K4Z 5A | |
| Debug parallel interface | RJ45 | |
| Batterijbehuising | SPCC | |
| Huizen Protatie | IP67 | |
| Cel-type-chemie | LiFePO4-cel | |
| Communicatie | RS485/CAN | |
Vergelijking met loodzuur
Een typische loodzuur golfkar batterijbank (zes 8V batterijen) weegt ongeveer 150 kg, duurt slechts 500 cycli, en vereist wekelijks water.en onderhoudsvrij isHet zorgt voor een constante spanning tijdens het ontladen zodat de kar niet vertraagt als de batterij leeggaat.