Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Ecolite/OEM/ODM
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 5000
Prijs: Inquiry
Verpakking Details: Kartonnen palletcontainer
Levertijd: 1-2 maanden
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 500000
Model: |
JS-LFP12.8V80Ah |
Materiaal behuizing: |
ABS |
Max.Pulsontladingsstroom ((3 sec): |
1000A |
Afmeting ((W×D×H): |
306 × 174 × 200/220 mm |
gewicht: |
11,5 kg |
Nominale spanning: |
12,8V |
Nominale capaciteit: |
80 Ah |
Weerstand: |
≥98% |
Model: |
JS-LFP12.8V80Ah |
Materiaal behuizing: |
ABS |
Max.Pulsontladingsstroom ((3 sec): |
1000A |
Afmeting ((W×D×H): |
306 × 174 × 200/220 mm |
gewicht: |
11,5 kg |
Nominale spanning: |
12,8V |
Nominale capaciteit: |
80 Ah |
Weerstand: |
≥98% |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Model | JS-LFP12.8V80Ah |
| Nominal Voltage | 12.8V |
| Rated Capacity | 80Ah |
| Watt-Hours | 1024Wh |
| AC Internal Resistance (1kHz) | <12mΩ |
| Max. Continuous Discharge Current | 200A |
| Max. Pulse Discharge Current (3Sec) | 1000A |
| Max. Charge Current | 100A |
| Charge Mode | CC/CV |
| Discharge Cut-Off Voltage | 8V |
| Battery Weight | Approx. 11.5kg |
| Dimensions | 306×174×200/220mm |
| Housing Material | ABS |